Як м'ята впливає на чоловічу потенцію?

Питання про те, чи впливає на потенцію м'ята, виникло не випадково, адже вчені довели, що рослина має сильні заспокійливі властивості. Однак точно відповісти на нього можна, лише провівши всебічні дослідження впливу рослини на організм чоловіка.

м'ята

М'ята та її властивості

На нашій Землі росте близько 25 видів рослини, серед яких перцева м'ята відноситься до найпоширеніших з них. Основною речовиною, що надає м'яті особливий смак і запах, є ментол. Крім того, вона містить аскорбінову кислоту, дубильні речовини, безліч вітамінів та ефірні олії.

Корисні властивості рослини відомі давно, вона входить у різні лікарські засоби (корвалол, валідол, ментолові льодяники від кашлю). Звідки ж узялася думка, що м'ята шкодить чоловічій силі? Багато фахівців схиляються до того, що чоловіки побоюються вживати м'яту через її виражену заспокійливу дію. Стан спокою, що виник через вживання рослини, змушує організм блокувати реакції на стрес, знижує фізичну та емоційну активність. Значно слабшає і статевий потяг. Для вирішення проблеми можна використовувати відомі дженерики Левітри, Віагри та Сіалісу.

Ви можете придбати сертифіковані дженерики в нашій онлай-аптеці за відмінними цінами з доставкою по всій Україні

Вибрати засіб для потенції

Науковий експеримент про вплив м'яти на потенцію

Упередження, що склалося, не може бути доказом негативного впливу м'яти на потенцію, тому вчені США провели експеримент з мишами. У харчуванні випробуваних гризунів питну воду замінили м'ятним відваром. Вони отримували його щодня протягом кількох місяців.

Аналізуючи стан мишей, вчені помітили, що таке питво негативно впливає на їх організм. Особливо відбилося воно на самцях. У піддослідних тварин було зазначено:

  • зниження рівня чоловічого гормону - тестостерону;
  • статева дисфункція.

За результатами цього експерименту не можна однозначно стверджувати, що потенція та м'ята несумісні. Слід врахувати, що миші отримували як пиття лише м'ятний відвар. Концентрація речовин, що містяться в м'яті, досить висока. Як відомо, навіть найкорисніші ліки при передозуванні можуть серйозно нашкодити організму.

Як м'ята може нашкодити чоловікові?

Шкода від м'яти може наступити тільки тоді, коли чоловік вживатиме її у чистому вигляді та у великих кількостях. М'ятні цукерки, чай, жуйка та інші продукти, до складу яких входить м'ята, не мають істотного негативного впливу на ерекцію.

Якщо ж нехтувати розумними пропорціями і занадто захоплюватися м'ятою, вона може викликати:

  • зниження рухливості сперматозоїдів, що не впливає на статеву активність, але зменшує шанс зачати дитину;
  • формування у чоловіків жіночих ознак - поява грудей, округлення стегон (оскільки в м'яті багато жіночих гормонів);
  • ослаблення потенції, пов'язане із заспокійливою дією рослини.

У деяких людей рослина викликає алергічну реакцію, що виражається в набряках та висипах. Не варто занадто налягати на м'яту, якщо вам належить концентрація уваги та напружена робота. Для підвищення потенції використовуйте спеціальні препарати, наприклад дженерики Віагри.

Позитивні властивості м'яти

М'ята чинить і позитивну дію на організм чоловіка. Наприклад, філіжанка м'ятного чаю допомагає розслабитися і зняти нервову напругу. Багато чоловіків, відчуваючи нервозність що неспроможні зосередитися на сексі та його потенція слабшає. Декілька ковтків чаю знімуть напругу від стресової ситуації, а сексуальний контакт пройде без неприємних складнощів.

Кращі засоби для комфортного сексуального життя в нашій аптеці: