Delta Enterprises (Індія)

Delta Enterprises — назва однієї з провідних компаній Індії, що спеціалізується на випуску високоякісних дженериків декількох груп медичних препаратів. Дженерики дають доступ до аналогів легендарних Віагри, Сіалісу і Левітри за демократичними цінами без втрати ефективності та якості.

Компанія заснована 10 років тому і має достатній досвід не тільки у виробництві, але і в експорті своєї продукції. Розгалужена онлайн-Мережа дозволяє виконувати замовлення на поставку препаратів по всьому світу: в США, європейських країнах, державах Азії та Африки. До 90% вироблених медикаментів йде на експорт. Підприємство має 8 виробничих об'єктів величезної потужності, більшість процесів на яких автоматизовано.

Сертифікована продукція

Компанія Delta поставляє більше 5000 дженериків і фірмових препаратів. Завдяки використанню високотехнологічного обладнання всі етапи випуску ліків проходять максимально доступний контроль якості: від створення молекул до упаковки. У числі найбільш популярних дженериків:

  • DELGRA - активний компонент силденафіл (як у Віагри);
  • TADADEL - головний компонент Тадалафіл (аналог Сіалісу);
  • LOVEVITRA - основний компонент варденафіл (аналог Левітри);
  • STOP EJAC — діюча речовина дапоксетин (ефект продовження статевого акту).

Всі препарати, вироблені компанією, пройшли клінічні випробування, мають міжнародну сертифікацію за стандартами GMP і схвалені ВООЗ (Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я). Продукція Delta Enterprises на тлі наводнили ринок дешевих дженериків виділяється стабільною якістю-саме тому індійський виробник завоював за порівняно невеликий термін величезний ринок і сотні тисяч вдячних клієнтів.