Онлайн аптека для чоловіківMEDKO
препарати для потенції і поліпшення якості сексуального життя

Не знаєте, які таблетки вам підійдуть?

Виберіть один з пунктів у списку, щоб побачити повний список препаратів в нашій аптеці, які вирішують дану проблему.

 • Підвищення потенції
 • Продовження статевого акту
 • Комплексні засоби
 • Збільшення члена
 • Підвищення жіночого лібідо
Знайти
Кращі препарати для потенції і продовження акту:

Таблетки для потенції в онлайн-аптеці MEDKO

Препарати для підвищення потенції допомагають вирішити відразу кілька чисто "чоловічих" проблем: позбавлення від еректильної дисфункції, підвищення лібідо, і навіть, в деяких випадках, усунення імпотенції. Такого роду засоби забезпечують посилення потенції і збуджений стан протягом усього сексуального контакту, при цьому абсолютно безпечно для організму.

У нашій онлайн-аптеці ви можете купити препарати для підвищення потенції, якість яких перевірено часом і підтверджено сертифікатами та відгуками споживачів.

Купуйте препарати для потенції на нашому сайті. В асортименті тільки якісні Індійські дженерики за доступними цінами. Оцініть наші переваги:

 • бонус при покупці від 10 таблеток;
 • кур'єрська доставка по Києву, оперативна відправка по Україні;
 • гарантія анонімності кожного замовлення.

Будьте завжди в формі-купіть відповідний препарат для потенції. Це зручно, доступно і надійно.

таблиця порівняння препаратів для підвищення потенції Віагра, Сіаліс і Левітра
Віагра Сіаліс Левітра
діюча речовина СилденафілТадалафілВарденафіл
тривалість впливу4 години36 годин8-12 год.
початок прийомуза 1 год. до сексу 1 р. на добу незалежно від часу сексу за 15-60 хв. до сексу
механізм діїСилденафіл покращує ерекцію і потенціютадалафіл покращує еректильну функціюВарданафіл посилює природну реакцію на сексуальну стимуляцію
переваги препаратупідвищення потенції, зміцнення ерекції, посилення почуттів в ерогенних зонахшвидкість і тривалість дії, універсальність і безпеку в застосуваннішвидкість впливу і висока ефективність, зручність в застосуванні
Форма випускуТаблетки, капсули, гельТаблетки, капсули, гельТаблетки, гель
дозування максимальна – 100 мг на добу. , рекомендована - 25-50 мг на добу. максимальна – 20 мг на добу., рекомендована-5 мг щодня максимальна-20 мг на добу., рекомендована - 10 мг на добу.
Частота прийому1 раз на добу. 1 раз на добу. 1 раз на добу
Зв'язок з їжею Не приймати з їжею-ефект послаблюєтьсяможна приймати в будь-який час не залежно від прийому їжі в будь-який час
особливості зберіганняПри t не вище +30°з, в сухому недоступному для дітей місці (3 роки)при t не вище +30°з, в сухому недоступному для дітей місці (3 роки)при t не вище +30°з, в сухому недоступному для дітей місці (3 роки)
Ціна оптимального дозування10 таблеток 100 мг: 220 грн10 таблеток 20 мг: 250 грн10 таблеток 20 мг: 260 грн

Вибір таблеток для поліпшення потенції

Засоби для підвищення потенції призначаються з метою відновлення еректильної функції, порушення якої відбулося в силу тимчасових психологічних або фізіологічних проблем.

Протипоказання

Вибір відповідного препарату слід проводити тільки після консультації лікаря (сексолога, уролога, андролога), оскільки кожен засіб має ряд протипоказань, основними з яких є:

 • індивідуальна непереносимість;
 • важкі патології серця або нирок;
 • спадкові захворювання очей;
 • вік до 18 років;
 • артеріальна гіпотензія;
 • нещодавно перенесений інфаркт або інсульт.

Крім того, людям у віці слід враховувати можливість взаємодії препаратів підвищують потенцію з іншими лікарськими засобами – і робити це під наглядом лікаря. При недотриманні рекомендацій можливі побічні явища у вигляді головного болю, тахікардії, задишки, розлади травлення, порушення зору, алергічних реакцій, раптової глухоти і т. д.

Таблетки дженерики для потенції

Розробка будь-якого оригінального препарату займає багато часу і коштує величезних коштів. Тому і вартість їх висока. Варіант вирішення проблеми-придбання дженерика, аналога оригінального препарату, який може відрізнятися допоміжними речовинами або назвою, однак дія має той же. Адже склад і кількість активних речовин у препаратів однакове, а вартість нижче, оскільки витрат на багаторічні випробування у дженериків не було.

Наші переваги

В онлайн-аптеці MEDKO вам запропонують широкий асортимент дженериків найефективніших засобів для посилення потенції. У нас ви знайдете:

 • препарати в різній формі: таблетки, гелі, капсули;
 • продажі на території Києва (доставка кур'єром) та України (доставка поштою);
 • ціни нижче роздрібних;
 • зниження вартості при збільшенні замовлення;
 • повну конфіденційність при покупці-можлива доставка до запитання в абсолютно нейтральній упаковці.

Засоби для потенції можна замовити у формі пробника зі зразками відомих дженериків – в цьому випадку ви зможете підібрати препарат, найбільш підходящий саме вам. Купуйте в аптеці MEDKO онлайн-це економить час і гроші.