Аналоги пігулок Віагра

Віагра, популярний препарат для лікування еректильної дисфункції, має вигляд ромбоподібних таблеток блакитного кольору, які доступні за рецептом лікаря. Поряд з оригіналом фармацевти пропонують недорогі аналоги Віагри. Такі засоби призначені для чоловіків, які не здатні досягти ерекції й утримати її. Через годину після прийому таблетки допомагають швидко досягти ерекції за наявності сексуальної стимуляції, успішно і без конфузу завершити статевий акт. Препарат Віагра все ще популярний, незважаючи на високу вартість, наявність великого списку протипоказань. Але у кожного фармакологічного засобу з часом з'являються не менш ефективні замінники.

Чим замінити Віагру

Багато чоловіків, які страждають від імпотенції, відкрили для себе нові препарати, що мають схожий вплив на інтимну сферу. Якісні аналоги препарату Віагра представлені дженериками, які можна купити за демократичнішими цінами.

В аптеках можна знайти такі засоби, що не поступаються популярному попереднику: це Левітра, Сіаліс, Конегра, Дженагра, Ловігра, Силагра, Силденафіл, Потенціале, Строндекс, Супервіга, а також Еромакс, Еросил, Еротон, багато інших.

Найбільшу кількість позитивних відгуків отримали перші два найменування - Сіаліс і Левітра. Саме ці препарати ефективно допомагають у разі слабкої потенції, еректильних порушень, даючи змогу розв'язати проблему з оргазмом і еякуляцією без зайвих витрат. Прийом таблеток під час медикаментозної терапії допомагає підвищити потенцію: це мінімум протипоказань, можливість застосування препаратів чоловіками всіх вікових груп.

Аналоги Віагри: Сіаліс, Левітра

Сіаліс

Одним із найкращих у своїй ціновій категорії є Сіаліс - дешевий аналог Віагра. Препарат завоював особливу репутацію завдяки основній діючій речовині, тадалафілу, що стимулює активне кровопостачання в ділянці промежини і статевого члена. Сіаліс сприяє виникненню якісної, стійкої ерекції. Дженерик впливає на ерекцію тільки за наявності сексуальної стимуляції.

Сіаліс відпускають в аптеках за рецептом, виписаним профільним фахівцем в індивідуальному порядку. Лікар виходить з результатів обстежень і поставленого діагнозу, специфіки перебігу дисфункції, загального тонусу організму.

Зручне дозування містить 5 або 20 мг активної речовини тадалафілу і вимагає прийому згідно з інструкцією. Прийнявши таблетку за півгодини до передбачуваного інтимного контакту, можна домогтися підвищення сексуального потягу, успішно провести статевий акт. Ефект триває до 36 годин.

Препарат не виписують, якщо чоловік страждає на серйозні проблеми з судинами і серцем, захворюваннями нирок і печінки, індивідуальною чутливістю до компонентів ліків.

Щоб уникнути можливих побічних ефектів у вигляді прискореного серцебиття, запаморочення, міалгії, зниження тиску, нюанси прийому засобу краще обговорити з профільним фахівцем.

Левітра

Багато хто вже встиг оцінити дешевий аналог віагри для чоловіків - Левітра приваблює швидким початком дії. Чверть споживачів зазначає, що ерекція, достатня для здійснення статевого акту, була досягнута через 10 хвилин після прийому. У переважної більшості чоловіків лібідо стрімко підвищувалося до 25-ї хвилини впливу засобу.

Також препарат має гарну переносимість, мінімальні побічні ефекти. Найнеприємнішими наслідками після прийому Левітри опитувані чоловіки називали незначне почервоніння шкіри обличчя, нетривалий головний біль.

Левітра має іншу назву - Варденафіл. Прийом його відрізняється комфортом, відсутністю спеціальних умов. Варденафіл можна прийняти незалежно від графіка харчування та складу їжі. На фармакокінетику засобу не впливає вживання алкоголю, жирних страв.

Щоб купити в аптеці Левітру, потрібен рецепт, завірений лікарем на основі відповідного діагнозу.

Дженерики та Віагра з Дапоксетіном

Високий попит на комплексні засоби від інтимних проблем. Віагра з Дапоксетіном в одній таблетці за рахунок високого вмісту силденафілу і Дапоксетіна легко підтримують стійку ерекцію, запобігаючи ранній еякуляції. Комбінований препарат підвищує тривалість статевого акту, відновлює еректильну функцію.

Аналоги Віагри, Сіаліс, Левітра з Дапоксетіном, мають аналогічну дію. Завдяки Силденафілу стимулюється кровообіг у пенісі, який наповнюється кров'ю, стає сильним, готовим до інтимного контакту. Дапоксетін має ефект потужного антидепресанту, що знімає напругу і діє розслаблююче. Прийом комплексних препаратів сприяє підвищенню якості статевого життя, надаючи кожному статевому акту особливої атмосфери пристрасності.Марина Епифанцева

Приглашенный эксперт аптеки medko. Окончила "Национальный медицинский университет имени А. А. Богомольца" в 2010 году. Специализируется на вопросах лечения мужского бесплодия.

Сіаліс та рівень тестостерону → ← Застосування Сіалісу при доброякісній гіперплазії передміхурової залози: переваги та ризики.