Вігрікс плюс

Вігрікс плюс-це унікальна натуральна формула лікувального засобу, здатного поліпшити потенцію і повернути чоловікові стійку ерекцію. Точно вивірені пропорції рослинних компонентів дозволяють препарату впливати комплексно, вирішуючи психологічні та фізіологічні проблеми.

Як діє Вігрікс плюс?

У робочій формулі Vigrx Plus представлені потужні цілющі рослини. Кора катуаби, ягоди глоду, Даміана, червоний женьшень, насіння берези, листя гінкго білоба, взаємодіючи один з одним, дають приголомшливі результати:

  • підвищують рівень тестостерону;
  • продовжують оргазм;
  • стимулюють ріст гладкої мускулатури, збільшуючи розмір пеніса;
  • збільшують тривалість статевого акту;
  • підвищують життєвий тонус чоловіка.

Екстракт насіння повитиці відноситься до сильних природних афродизіаків. Він стимулює життєдіяльність сперматозоїдів, підвищуючи для жінки шанс завагітніти.

Муїра паума відповідає за сексуальний потяг і поліпшення чуттєвості під час статевого акту.

червоний женьшень підтримує сексуальну активність чоловіка, покращує роботу серця, знімає нервову напругу.

Горянка стрілолиста-це рослина, здатна посилювати кровотік в статевих органах, що призводить до стійкої ерекції, воно надає нові фарби сексуальним відчуттям.

Як приймати Вігрікс плюс?

Препарат Віг Ерікс Плюс можна приймати одноразово і курсом.

курсовий прийом спрямований на природне збільшення розмірів статевого члена. Засіб приймають 2 рази на день (вранці і ввечері) по 2 капсули в момент вживання їжі. Капсули необхідно запивати великим об'ємом рідини.

Тривалість курсового прийому може становити 2-4 місяці. Для підтримки отриманого ефекту засіб продовжують періодично приймати. Забороняється приймати більше 4 капсул на добу.

Одноразовий прийом підходить для чоловіків, які бажають поліпшити якість окремого статевого акту. Препарат слід прийняти за 1,5 години до інтимної близькості.

Протипоказання

Виробник і лікарі вказують на наступні негативні фактори, при яких прийом кошти небажаний:

  • вроджена деформація пеніса;
  • серцева недостатність та інші хвороби серця;
  • при підвищеному тиску;
  • Якщо чоловік протягом півроку переніс інфаркт або інсульт;
  • онкологія простати.

Враховуючи, що робоча формула препарату — це натуральні речовини, слід включити в протипоказання їх індивідуальну непереносимість організмом пацієнта. Якщо ви знаєте про те, що на якусь рослину ваш організм реагує негативно, врахуйте це.

Побічні дії

Виробник стверджує, що побічні дії проявляються тільки при передозуванні препарату. Виражаються в розладі травлення і головного болю.

Як взаємодіє з іншими ліками?

Рослинні компоненти Вігрікс Плюс не дають реакції на інші ліки, препарат можна приймати разом з вітамінами, БАДами. Поєднання кошти з іншими видами ліків, що підвищують потенцію, не посилює ефект, а може привести до негативних проявів.