Дапоксетин

Про препарат Дженерик Дапоксетин

Дженерик "Дапоксетін" являє собою безпечний і ефективний засіб, який призначений для усунення еректильних дисфункцій. Препарат сприяє продовженню статевого акту в 4 рази! Приймати рекомендується за годину до сексуального контакту.

Лікарський засіб "Дапоксетін" розроблено на основі такого активної речовини, як Дапоксетіна гідрохлорид. Чинний компонент входить до групи SSRI (селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну, що володіє коротким дією).

Препарат Dapoxetine (Stop Ejac)
Виробник Delta Enterprises
діюча речовина Дапоксетин
починає діяти через 60-180 хвилин
ефект сохраняетя до 5 годин
призначення продовження статевого акту
звикання Не виявлено
дозування: 30 мг, 60 мг, 90 мг
Інструкція: дивитися інструкцію
сертифікати вивчити сертифікати
протипоказання ознайомитися

Ефективність препарату спрямована на блокування мозкових центрів, які є відповідальними за процеси сім'явиверження. Це дозволяє затримати ерекцію на час дії лікарського засобу.

Слід зазначити, що "Дапоксетін" не покращує потенцію. Його можна поєднувати з "Сіалісом «,» Віагрою «або»Левітрою". Зверніть увагу, що ліки не заборонено використовувати з алкоголем.

Протипоказання

Препарат "Дапоксетін" не рекомендується використовувати в наступних випадках:

  • Вік від 65 років і старше.
  • набута або вроджена деформація статевого члена.
  • Серцево-судинна або ниркова недостатність.
  • хронічні захворювання травної системи.
  • нещодавно перенесений інсульт або інфаркт.

Препарат "Дапоксетін" неприпустимо використовувати укупі з лікарськими засобами, до складу яких входять нітрати.

Побічні реакції

Перед початком застосування лікарського засобу в обов'язковому порядку проконсультуйтеся з лікарем. Самостійно розрахувати дозування досить складно, тому без ради досвідченого фахівця не обійтися.

Побічні дії від використання «Дапоксетін» спостерігаються переважно при передозуванні. Вони виражені апатією, нудотою і запамороченням. Як правило, з'являється і закладеність носа.

Чому саме дженерик "Дапоксетін"?

оригінальний препарат можна купити в будь-якій аптеці, але коштує він досить дорого. Для тих, хто вважає за краще економити, був розроблений altернативний «Дапоксетін», до складу якого входить той же діючий компонент, що і в оригіналі. Вартість в даному випадку знаходиться в доступних межах. Купуючи дженерик» Дапоксетін " ви платите не за бренд, а за результат.

Де купити?

Замовити «Дапоксетін " можна в цілодобовій онлайн-аптеці medko.com.ua. Ми враховуємо побажання і можливості своїх клієнтів. Доставка в регіони проводиться "Новою поштоюі" протягом 1-2 днів.

Онлайн-аптека Medko гарантує наявність всіх представлених в каталозі препаратів на складі. Ми дотримуємося інтересів покупців, тому гарантуємо повну конфіденційність. Оформіть замовлення, заповнивши онлайн форму: ім'я та номер телефону. Наші співробітники зателефонують Вам для отримання більш детальної інформації.


Сертифікат якості

Сертификат Дапоксетин 60

Сертификат Дапоксетин 90