Чи впливає протеїн на потенцію?

Як пов'язані між собою протеїн і потенція? Чи впливає спортивне харчування на сексуальні можливості чоловіка? Чутки, поширювані дилетантами, кажуть що вживання протеїну веде до імпотенції. Звернемося до думки лікарів і фахівців.

Що таке протеїн?

протеїн-це продукт спортивного харчування, який використовується для збільшення м'язової маси. Відноситься до харчових добавок і складається з натуральних компонентів, в якому міститься велика кількість білка. Протеїн отримують зі звичних продуктів. Виробники випускають кілька його різновидів:

  • соєвий (концентрат і ізолят);
  • сироватковий;
  • яєчний;
  • молочний казеїн.

У спортивному середовищі у бодібілдерів і чоловіків, що займаються фітнесом великою популярністю користується казеїновий протеїн. Чи реальний шкоду протеїну на потенцію, або все це тільки чутки?

Як протеїн може вплинути на потенцію?

лікарі відзначають, що протеїн впливає на потенцію, коли в харчову добавку входять жіночі гормони (естрогени). Найчастіше їх можна зустріти в соєвому продукті, що відрізняється невеликою вартістю. Якщо приймати такий продукт довгий час, можна знизити рівень тестостерону до критичних значень. На такому негативному тлі розвивається імпотенція. Для виправлення ситуації слід приймати дженерик Сіаліса.

При використанні високоякісних видів протеїну, виготовлених із сироватки без додаткових стероїдів та інших шкідливих добавок, він ніяк не впливає на потенцію. Однак деякі чоловіки стверджують, що приймали дорогий продукт і у них виникли проблеми з ерекцією.

вибрати засіб для потенції

В яких випадках протеїн викликає ослаблення потенції?

фахівці виявили ряд порушень, що допускаються чоловіками при прийомі протеїну, що призводять до ослаблення чоловічої сили. До них відносяться:

  • самонавіювання, засноване на чутках про шкоду харчової добавки;
  • надмірні фізичні навантаження;
  • незбалансованість харчування;
  • купівля препарату у неперевірених постачальників.

Захоплюючись нарощуванням м'язів, виснажуючи себе на тренуваннях, чоловік не замислюється про те, що такими заняттями виснажує свій організм, а не додає йому сили. У всьому повинна бути розумна норма, в тому числі і в фізичних навантаженнях.

Сподіваючись на силу протеїну людина забуває, що для правильного розвитку організму необхідні і інші корисні речовини, одного білка недостатньо. Якщо ж виникла проблема з потенцією, варто вдатися до допомоги ефективних і перевірених лікарських засобів у вигляді дженериків Віагри, Левітри, Сіалісу.

Що кажуть фахівці?

провівши масу досліджень, лікарі прийшли до єдиної думки — якісний сироватковий продукт не дає негативної дії на потенцію. Певні проблеми зі здоров'ям можуть з'явитися у чоловіка в разі, якщо він вдався до прийому харчової добавки не обстеживши свій організм. Надмірна кількість білка здатне спровокувати різні розлади внутрішніх органів.

Фахівці вважають, що повністю отримувати білок з спортивного харчування нерозумно. У раціоні чоловіка повинні бути присутніми натуральні продукти, що містять білок. Ослаблення потенції виникає і у тих представників сильної статі, які вірять чуткам і заздалегідь припускають, що протеїн призведе до імпотенції.

Більшість чоловіків регулярно використовують протеїн і не відчувають ніяких проблем з потенцією. Висновок-протеїн високої якості не робить негативного впливу на еректильну функцію. Головне, використовувати його розумно.

Поліпшити сексуальне життя легко з аптекою MEDKO: