Що краще: Віагра, Сіаліс або Левітра

Найбільш популярними препаратами для лікування статевої дисфункції є Віагра, Сіаліс і Левітра. Кожен з них має переваги і недоліки, але однаково добре справляється з головним завданням — відновлення нормальної ерекції. З вибором допоможуть відгуки про Віагрі, Сіаліс, Левітра, щоб зрозуміти, що краще в результаті придбати.

Порівняння Віагри, Сіалісу і Левітри

Щоб вибрати відповідний для себе препарат, слід ознайомитися з кожним із засобів, порівнявши однакові функції і відмінні риси. Таке порівняння дозволить наочно зрозуміти, дія якого препарату Вам підходить більше. Можна скласти приблизну таблицю порівняння для спрощення аналізу, звертаючи увагу на такі характеристики:

 • сумісність з іншими ліками;
 • надійність і продуктивність;
 • відрізок часу між прийомом і початком дії, а також його тривалість;
 • розцінки за різні форми випуску.
Вибрати засіб в нашій аптеці:
Віагра Сіаліс Левітра

Схожі риси

Всі препарати схожі по основній функції — посилення ерекції і підняття впевненості в майбутньому статевому акті. Віагра, Сіаліс, Левітра є інгібіторами ФДЕ-5, завдяки чому вибірково розширюють судини статевого члена, посилюючи його кровонаповнення. В результаті статевий орган ущільнюється і збільшується в розмірі. Всі препарати випускаються в зручній лікарській формі — таблетки або желе. Основними подібними рисами засобів для лікування статевої дисфункції вважаються:

 1. Відсутність дії без природного сексуального збудження.
 2. препарати приймаються до статевої близькості заздалегідь.
 3. розпад лікарських засобів відбувається завдяки ферментам печінки, тому при патології даного органу прийом будь-якого препарату небезпечний.

Також загальними для Віагри, Сіаліс, Левітра є деякі протипоказання до використання:

 • одночасний прийом з препаратами, у складі яких присутні нітрати, донатори оксиду азоту;
 • гіперчутливість до активних компонентів;
 • жіноча стать;
 • неповнолітній вік;
 • травма статевого члена;
 • серцево-судинна, печінкова, ниркова недостатність;
 • спільне вживання з індинавіром, еритроміцином.

Відмінні риси

Основною відмінністю препаратів є початок їх дії і тривалість. Самим швидкодіючим вважається Левітра-результат проявляється вже через 40-50 хвилин після прийому. Віагра або Сіаліс активуються в середньому через 40-60 хвилин. за тривалістю збереження ефекту найкраще проявляє себе Сіаліс. Одна таблетка препарату ефективна протягом 36 годин. Середня ефективність Левітри - 4 години, а Віагри — 4 години. Віагра викликає найменше побічних ефектів у осіб у віці від 65 років.

При спільному вживанні засобів для підвищення потенції і алкоголю найкраще проявляють себе Сіаліс або Левітра. Віагра досить часто провокує важку інтоксикацію при поєднанні зі спиртовмісними напоями.

Як вибрати

Лінійка препаратів для ерекції досить багата для вибору. Відповідне засіб допоможе визначити фахівець або самостійний аналіз відповідно до особистих уподобань.

В першу чергу препарат підбирається відповідно до мети. Для повільного ефекту і короткого результату підійде звичайна Віагра. Щоб отримати більш тривалу дію, хорошим вибором стане Сіаліс. Обидва препарати підходять при рідкісному використанні, якщо ж проблему необхідно вирішувати на постійній основі, бажано використовувати Левітру. Даний засіб має менш виражені побічні ефекти, а також сприймається організмом легше, в порівнянні з іншими препаратами.

На вибір впливає і форма випуску лікарського засобу. Звичайні таблетки діють довше і відображаються на роботі шлунково-кишкового тракту. Якщо необхідний швидкий результат і щадне дію, слід вибирати таблетки з позначкою «софт» або у вигляді желе.

перейти в каталог

Що краще: Віагра Сіаліс або Левітра-відгуки покупців

Микита, 32 роки, Львів

«деякий час тому почалися проблеми з ерекцією, тому почав використовувати Віагру. Однак результату, якого хотілося б, я так і не отримав. У підсумку вирішив ознайомитися з іншими засобами для цих цілей. Сіаліс і Левітра виявилися найпопулярнішими, нарівні з Віагрою. Довелося займатися-що краще Сіаліс або Левітра? Випробував обидва засоби, Левітра мені якось краще зайшла, тому тепер використовую її.»

Валентин, 40 років, Миколаїв

«давно використовував Віагру, але не на постійній основі. Тепер же довелося шукати засіб для частого застосування. Вирішив випробувати розрекламовані препарати-Левітра і Сіаліс. Результати першого дуже порадували, але такого тривалого ефекту мені не було потрібно, тому зупинив вибір на другому препараті. Ефективність і тривалість дії Сіаліс мене цілком влаштовує.»