Про Віагру

  1. Як вибрати відповідний препарат
  2. Що думають лікарі про Сіаліса, Віагру і Левітра
  3. Взаємодія Віагри з алкоголем та наркотичними речовинами
  4. Навіщо Віагра молоді?
  5. Наслідки тривалого прийому Віагри
  6. Правильне дозування
  7. Вплив Віагри на здоровий організм
  8. Психологічний ефект Віагри
  9. Чи можна приймати Віагру в похилому віці?
  10. Про дженериків

1. Як вибрати відповідний препарат

Сучасні препарати для потенції досить різноманітні. Одні потрібно просто ковтати, інші треба розсмоктувати під язиком. Є ліки, які можна комбінувати навіть із алкоголем. У той самий час дія схожих препаратів послаблюється прийому важкої їжі. Найзручніший варіант - таблетки, які залишаються ефективними у поєднанні зі спиртним та будь-якими харчовими продуктами. Це дуже важливо і потрібно в тих випадках, коли спекотної ночі передує романтична вечеря.

Більшість засобів для потенції дає ефект вже через 20-25 хвилин. Його тривалість значно варіює – від кількох годин до 36 годин. Протягом цього терміну у будь-який момент чоловік за наявності сексуальної стимуляції може досягати ерекції та займатися сексом як абсолютно здорова людина.

Хоча популярність Віагри трохи пішла на спад і вартість Віагри трохи змінилася, це все одно ефективні та затребувані ліки. Свого часу його вихід на ринок став справжньою революцією. Тоді життя багатьох людей різко змінилося на краще і навіть кількість суїцидів у світі різко пішла на спад (причому не лише серед чоловіків).

Принцип роботи Віагри дуже правильний із психологічної точки зору. На відміну від ін'єкції в пеніс диво-пігулка не викликає спонтанну ерекцію. Віагра почне працювати, тільки коли чоловік збудиться. Тобто все відбувається в доречний момент і у спосіб, максимально близький до природного.

Хоча творці Віагри були першовідкривачами, інші виробники створили досконаліші препарати. Такими є Левітра та Сіаліс. Вони відрізняються від Віагри на краще навіть кольором — набагато позитивнішим. А ще їх можна купувати без рецепта.

Особливість Сіалісу — тривалий вплив. Виробник гарантує ефект протягом 36 годин, але ліки можуть діяти і довше. Прийнявши Сіаліс, чоловік психологічно почувається дуже комфортно. Він знає, що може нікуди не поспішати.

Якщо купити левітру - вона забезпечує ефект на 4-6 годин. Це не дуже довго. Натомість дія Левітри починає відчуватися вже за 40 хвилин.

Левітра допомагає у 50% тих випадків, у яких Віагра не справляється. Вже після першої таблетки стан покращується у 90% чоловіків. У 74% пацієнтів настає ерекція, достатня для нормального статевого акту. Левітра допомагає 72% хворих на цукровий діабет і 70% тих, у кого видалено передміхурову залозу.

Сіаліс люблять не лише за тривалий ефект, а й за м'яку дію. Він більшою мірою, ніж інші таблетки для ерекції, забезпечує відчуття повноти життя. Саме це важливо для людей із проблемами у делікатній сфері.

2. Що думають лікарі про Сіаліса, Віагру і Левітра

Сіаліс, що є дітищем компанії Eli Lilly and Company, швидко досяг успіху, причому в різних країнах (на даний момент їх близько 60). Серед них США, Канада, Австралія, Мексика, Росія. Для Віагри Сіаліс став конкурентом №1.

Eli Lilly and Company – міжнародна корпорація. Її штаб-квартира знаходиться в Індіанаполісі (штат Індіана, США). Штат співробітників фармацевтичного гіганта налічує 41 тис. осіб. Компанія працює у 158 країнах. У 9 країнах функціонують її науково-дослідні лабораторії. Більш як у 30 країнах вона проводить випробування за участю наукових організацій. На це щодня витрачається близько 4 мільйонів доларів.

Є відомості, що приблизно у половині випадків лікарі виписують пацієнтам саме Сіаліс. В Америці до нього звертаються у 56% випадків. Для Левітри цей показник становить 21%, а для Віагри – 23%. Близько 2/3 бажаючих поміняти препарат роблять вибір і хочуть купити Дженерік Сіаліса. Головна причина – тривалий термін дії даного препарату. При цьому слід враховувати, що ця картина може бути неповною. Не завжди ліки для потенції купуються за рецептом лікаря. В інтернет-аптеках такі препарати можна купувати без рецептів, що роблять багато чоловіків.

3. Взаємодія Віагри з алкоголем та наркотичними речовинами

Доволі часто інтимні зв'язки відбуваються, коли чоловік перебуває під впливом алкоголю. Надмірне вживання спиртних напоїв саме по собі завдає істотної шкоди організму і в багатьох випадках згубно відбивається на всіх сферах життя. Щодо взаємодії алкоголю та Віагри, то спеціальних досліджень у цьому напрямку не проводилося. Поки не відомо випадків, коли помірне вживання спиртного в поєднанні з препаратами для ерекції завдавало істотної шкоди.

Важливо пам'ятати, що етиловий спирт дуже суттєво пригнічує центральну нервову систему. Також прийняття алкоголю відбивається на еректильній функції не найкращим чином. Тобто він фактично заважає Віагрі зробити повноцінний ефект. Отже, спільний прийом таблеток для потенції та алкоголю — захід не так ризикований, як нерозумний.

Дослідження у напрямку взаємодії Віагри з наркотиками теж не проводилися. Важливо пам'ятати, що, на відміну від спиртних напоїв, наркотичні речовини законодавчо заборонені. Їхнє вживання — це не лише шкода здоров'ю, а й небезпека проблем із законом.

Зверніть увагу на таку інформацію. Коли Віагра тільки-но з'явилася, її часто приймали під час клубних вечірок у Лондоні. В результаті почастішали випадки звернення молоді до лікарів зі скаргами на біль у серці. Були навіть справжні серцеві напади. Вік цих пацієнтів не перевищував 20-25 років. У такі роки подібні серцеві захворювання – велика рідкість. Раніше схожі проблеми виникали через вживання кокаїну. Нова хвиля хвороб серця провокувалась коктейлем з Віагри та популярного наркотику «Екстазі». Цю гримучу суміш називали «Секстазі».

Наркотики нерідко руйнують здоров'я та стають причиною смерті. У поєднанні з іншими сильнодіючими засобами вони виявляються подвійно небезпечними. Це дуже ризиковано.

Ми рекомендуємо не вживати Віагру у поєднанні з наркотиками. Звичайно, кожна доросла людина сама вирішує, як розпоряджатися здоров'ям та життям, але важливо пам'ятати, що вони безцінні.

4. Навіщо Віагра молоді?

У першій рекламній кампанії Віагри брав участь сенатор Боб Доул — дуже літня людина. Тоді цей препарат сприймали виключно як ліки для людей із розладами еректильної функції. Головними споживачами були чоловіки з цукровим діабетом, неврологічними порушеннями та ті, хто постраждав від побічних ефектів антидепресантів.

Зараз Віагра, Левітра та Сіаліс підкорюють нові горизонти. Їх позиціонують не як вирішення проблеми, а як спосіб отримувати від життя більше задоволення. Навіть веселий помаранчевий колір Левітри сигналізує, що треба концентруватися на позитивних моментах. Зараз у рекламних роликах коштів для потенції з'являються чоловіки, вік яких не перевищує 40 років.

Лікарі без питань виписують кошти для потенції всім, хто про це просить. Крім того, зараз зовсім не обов'язково йти за Віагрою у звичайну аптеку. Все частіше чоловіки воліють замовляти пігулки через інтернет. Плюси такого рішення — простота, швидка доставка та конфіденційність.

Все це сприяє тому, що споживачами Віагри все частіше стають цілком здорові люди. Вони просто хочуть підстрахуватися. Про одного з таких людей розповідається у статті, розміщеній у New York Times.

41-річний житель Нью-Йорка на ім'я Кріс Лондон працює адвокатом. Одна з його ділових партнерок запропонувала йому інтимну близькість, аргументуючи це тим, що вона не здатна нормально працювати із чоловіком, з яким не займалася сексом. Лондон був приголомшений, але прийняв пропозицію. Щоб подолати хвилювання, він проковтнув таблетку Віагри. Отже, сучасні засоби для потенції — це ліки, і гарантія того, що будь-який чоловік завжди зможе бути на висоті. Ціна Віагри в наш час стало так само залишається доступною для всіх верств населення.

В той же час лікарі зазначають, що випадки еректильної дисфункції у молодому віці стають досить поширеним явищем. Чоловіки перебувають у самому розквіті сил, але не здатні досягати ерекції, достатньої для здійснення повноцінного статевого акту.

У літніх людей імпотенція частіше виникає через травми та хронічні патології. У молодому віці це скоріше психологічна проблема.

Віагра, Сіаліс та Левітра не викликають штучного збудження. Після прийому таких препаратів ерекція настає рахунок поліпшення кровопостачання статевого члена. А якщо вдається без проблем досягати ерекції, бажання сексу приходить самою собою.

Препарати для потенції мають великий попит у великих містах, тобто там, де випадковий секс між малознайомими людьми вже став нормою.

Люди вступають у відносини сексуального характеру після знайомства на вечірці чи просто за оголошенням в інтернеті. При цьому у свідомості більшості жінок чоловік постає завжди охочим сексу і готовим до нього. Насправді це не завжди так, але багато представників сильної статі міцно тримаються за імідж, нерідко використовуючи для цього таблетки.

Про те, що чоловік прийняв Віагру, можна здогадатися по рум'янцю на його щоках, а ще тому, що вранці він страждає від головного болю. До речі, якщо коханці-геї приймають Віагру, зазвичай страждають від абсолютно однакових побічних ефектів, але героїчно намагаються приховати один від одного факт вживання таблеток.

5. Наслідки тривалого прийому Віагри

Ця проблема зазвичай хвилює молодих людей, які мають потенцію все гаразд, але є наполегливе бажання поекспериментувати. У деяких виникають побоювання, що тривалий прийом Віагри може порушити щось у механізмах, що відповідають за природну ерекцію.

Препарати для потенції з'явилися нещодавно. Поки що немає можливості поспостерігати за людьми, які їх приймають протягом багатьох років.

Людство знає чимало сумних прикладів того, як ліки вважають абсолютно нешкідливими і активно використовуються, а потім виявляється, що у нього є неприємні побічні ефекти. Ми не маємо морального права запевняти вас, що Віагра в жодному разі не може виявитися одним із таких препаратів. Все, що ми можемо стверджувати, це те, що вона пройшла безліч клінічних випробувань і поки не провокувала у людей серйозних побічних ефектів.

На основі доступної на сьогодні інформації немає підстав побоюватися порушень у механізмах, що забезпечують природну ерекцію. Наразі лікарі призначають Віагру і для епізодичного, і для постійного лікування. Звичайно, важливо, щоб пацієнт завжди пам'ятав про обережність, зокрема, дотримувався дозування та уникав комбінування ліків з алкоголем та наркотичними речовинами.

6. Правильне дозування

У лікуванні еректильної дисфункції важливу роль відіграє не лише добір препарату, а й дозування. Лікар визначає, яка кількість ліків буде оптимальною, з урахуванням віку хворого, ступеня імпотенції, загального стану організму та інших факторів.

Віагру випускають у дозах 25, 50 та 100 мг. Не слід думати, що чим більша доза, тим кращий ефект. З іншого боку, надто мала кількість може виявитися недостатньою для повноцінної ерекції. Віагра входить до складу препарату Super-P-Force, який складається з Дапоксетину і, як уже говорилося, Віагри.

Підходи до вибору оптимальної дози можуть бути різними. Найчастіше лікар діє наступним чином: призначає середнє дозування (50 мг), а потім з урахуванням ефективності та переносимості препарату зменшує або збільшує дозу (якщо потреба). Ще можна піти таким шляхом: почати з мінімальної кількості препарату та збільшувати її, доки не настане хороший терапевтичний ефект.

Краще утриматися від самостійного підбору дозування. Лікар це зробить набагато грамотніше.

7. Вплив Віагри на здоровий організм

Це ще одне питання, дуже важливе для молодих людей, які тільки збираються спробувати Віагру. У них немає проблем із чоловічим здоров'ям, але захотілося внести у сексуальне життя різноманітність.

Нерідко можна почути, що Віагра здатна звичайного хлопця перетворити на справжнього статевого гіганта, здатного задовольняти натовпи зголоднілих дівчат. У таких чутках більше перебільшення, аніж правди. Експерти компанії «Пфайзер», яка подарувала світові Віагру, одностайно стверджують, що ці ліки лікують імпотенцію, а не підвищують сексуальність у здорових людей.

Якщо ваш організм після прийому таблетки все ж таки отримав чудодійний ефект, можливо, вся справа в психологічному факторі, тобто в самонавіянні. Що стосується фізіології, то достовірно відомо одне: Сілденафіл певною мірою сприяє більш швидкому відновленню після оргазму.

У кожного чоловіка є так званий період рефрактерності. У цей проміжок часу, що починається після оргазму, людина не може досягати ерекції. Тривалість періоду рефрактерності буває різною. Залежить вона від віку, особливостей темпераменту та деяких інших факторів.

Отже, здоровій людині Віагра може допомогти швидше відновитися для наступного статевого акту. Вам вирішувати, чи це вагома причина для прийому препарату. Принаймні немає жодних достовірних даних, на підставі яких можна було б сказати, що приймати Віагру здоровим людям шкідливо. Багато хто це робить, причому неодноразово. Завдяки цим дослідженням, купити дженерик віагри і приймати може абсолютно здоровий чоловік.

8. Психологічний ефект Віагри

Препарати для потенції та душевний стан чоловіка — це дуже багатогранна тема, яку складно висвітлити в рамках однієї-єдиної статті.

Сам факт відсутності нормальної ерекції глибоко поранить. Існує і таке поняття, як психогенна еректильна дисфункція — стан, при якому з погляду фізіології все в межах норми, а коріння проблеми сягає емоційної сфери.

Навіть якщо причина проблеми — хвороба судин або пошкодження нервів, психологічна травма неминуча. Чоловік, який втрачає можливість довести свою мужність, глибоко страждає. Секс - це одна з найважливіших сфер людських взаємин. Якщо в ній щось порушується, страждають інші аспекти життя.

Зазвичай навіть після операції щодо еректильної дисфункції чоловіки обов'язково проходять курс психологічної реабілітації. Без цього найважливішого кроку практично неможливе повернення до повноцінного життя.

Але навіть найкращий психолог не допоможе, якщо ерекція просто не виникає. І якщо її вдається досягти хоча б за допомогою пігулок, людина почувається набагато краще. У нього вже є сили дивитися у майбутнє з більшою надією та позитивом. З'являється впевненість у собі та власної мужності, а це дуже важливо для успішного лікування.

9. Чи можна приймати Віагру у похилому віці?

Як уже було сказано, проблема імпотенції може виникнути навіть у досить молодому віці. Але все-таки частіше страждають люди похилого віку. А тим часом багато чоловіків у дуже зрілому віці все ще хочуть радіти життю.

Віагру можна приймати людям похилого віку, які не мають проблем із серцем. Якщо при підйомі сходами або під час інтимної близькості в цьому органі виникають болі, треба насторожитися. Прийом Віагри у цій ситуації обов'язково слід обговорити з лікарем. Він оцінить ваш стан та визначить, чи можна приймати пігулки для потенції.

Є досить своєрідна точка зору на причини імпотенції у похилому віці. Це може бути захисний механізм, що забезпечує більш тривале життя. Треба визнати, що інтимна близькість потребує напруження всіх органів та систем. Для слабкого серця воно може виявитися надмірним.

При болях у серці найчастіше призначають перевірений засіб — нітрогліцерин. Його в жодному разі не можна комбінувати з таблетками для ерекції. Таке поєднання здатне спровокувати падіння артеріального тиску та тяжкі наслідки.

Не соромтеся засипати лікаря питаннями щодо Віагри та всіх аспектів її прийому. Чим більше у вас буде інформації, тим краще для вашого здоров'я та душевного спокою.

10. Про дженерики

Ніщо не заважає вам купити ліки дорого, але за бажання ви зможете заощадити, причому в 3-4 рази. Для цього зробіть вибір на користь дженериків — таблеток з такою ж дієвою речовиною, як у Віагри, Левітри та Сіалісу, але випущених іншими компаніями.

Аналогові препарати працюють так само, як і оригінальні. Їхня ціна нижча за рахунок того, що їх виробники не витрачаються ні на наукові дослідження, ні на рекламу.

Дженерики - це продукція надійних компаній. Виготовляються на сучасному обладнанні з дотриманням усіх стандартів та норм. Відповідь на запитання "Де купити дапоксетин",- Ви знайдете в нашому магазині.

Щоб не розчаруватися у Віагрі, заздалегідь з'ясуйте причину проблем в інтимній сфері. Якщо йдеться про серйозні фізіологічні порушення, то можуть знадобитися радикальніші методи лікування. Віагра найефективніша тоді, коли йдеться про психологічні проблеми. Буває так, що після однієї-єдиної невдачі чоловік втрачає віру в себе, через що провал слідує за провалом. У цій ситуації Віагра стає справжнім порятунком.

Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що наші таблетки не викликають спонтанну ерекцію. Щоб вони заробили, потрібна сексуальна стимуляція.

Таблетки не лише допомагають досягти ерекції, а й забезпечують більш тривалий статевий акт. Якщо зазвичай все закінчується через 1-2 хвилини, після прийому препарату ви сміливо можете розраховувати на 8-12 хвилин.