Який препарат для потенції краще: порівняємо лідерів

Від появи млявою ерекції не застрахований ніхто. Більшість чоловіків не замислюються про проблеми з потенцією, поки вони не виникають у них. Регулярна зміна статевих партнерів, куріння, алкоголь, перевтома і стрес дуже часто призводять до збоїв в нормальній діяльності сечостатевої системи. Щоб бути готовим до будь-якої ситуації, рекомендується заздалегідь дізнатися, який найкраще використовувати препарат при порушенні потенції.

Кращі засоби для потенції

засіб ціна на MEDKO початок і час дії протипоказання
Сіаліс Желе від 10 грн/шт через 30 - 40 хв. після прийому. До 36 годин. непереносимість діючих компонентів, зокрема-тадалафілу. 6 місяців після інфаркту або інсульту. Серцева, ниркова або печінкова недостатність. Медичний заборона на статевий акт. Фізичні порушення статевого члена.
Віагра Желе від 20 грн/шт Через 10-15 хв. до 4-6 годин. одночасне використання медикаментів, що містять нітрати і донатори оксиду азоту. Лікування вірусних інфекцій і гіпертонії. Обережне застосування при хворобах печінки і нирок, деформації або травмі пеніса, обмеження статевої активності через захворювання серця.
Левітра Софт від 20 грн/шт через 30-60 хв. до 4-6 годин. гіперчутливість до складу. Деформація пеніса, схильність до пріапізму. Легенева гіпертензія. Непостійне артеріальний тиск. Важка патологія серцево-судинної системи.
Левітра від 16 грн/шт через 40-60 хв. до 4-6 годин. алергія на варденафіл. Серцева недостатність у гострій стадії, стенокардія, артеріальна гіпотензія. Печінкова і ниркова недостатність. Хронічні захворювання сечовидільної системи. Виразкова хвороба шлунка. Доброякісна гіперплазія передміхурової залози.
Сіаліс Софт від 20 грн/шт через 30-60 хв. до 36 годин. ниркова недостатність. Хронічні захворювання судин і серця. Підвищений артеріальний тиск. Перші шість місяців після інфаркту або інсульту. Спільний прийом з медикаментами, в складі яких присутні донатори азоту, нітрати, альфа блокатори. Пріапізм. Деформація статевого члена.
Сіаліс від 16 грн/шт через 40-60 хв. до 36 годин. гіперчутливість до тадалафілу або іншого компонента. Протипоказання до сексуальної активності. Серцево-судинні захворювання, ішемічний інсульт за останні 6 місяців. Втрата зору через ішемічну нейропатію. Одночасний прийом доксазозину, лікування еректильної дисфункції. Непереносимість лактози, дефіцит лактази. Часте використання при хронічній нирковій недостатності.
Віагра Софт від 13 грн/шт через 40-60 хв. до 4 годин. підвищена сприйнятливість до активних компонентів. Медична заборона на сексуальну активність. Серцева недостатність, протягом 6 місяців після інсульту та інфаркту. Ниркова та печінкова недостатність. Хронічні захворювання серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту. Спадкові патології сітківки ока. Травми статевого члена.
Віагра від 10 грн/шт через 40-60 хв. до 4 годин. алергія на силденафіл або інший компонент. Сумісне застосування з препаратами, які відносяться до донаторів оксиду азоту. Захворювання серцево-судинної системи. Недавній інсульт або інфаркт, низький артеріальний тиск. Спадкові захворювання очей. Проблеми з печінкою.

Будь-які лікарські засоби для підняття потенції не можна використовувати жінкам, чоловікам до повноліття, а також при одночасному прийомі інших препаратів для потенції або медикаментів, в складі яких присутні нітрати.

вибрати засіб

Відмінності таблеток від желе і гелю

дженерик Сіаліс

Стандартна форма випуску більшості медикаментів — таблетки. Вони запиваются водою або соком, а час дії залежить від обмінних процесів організму і швидкості потрапляння засобу в шлунок. Пігулки препарати з позначкою «софт» використовуються, коли необхідно уникнути попадання ліки в шлунково-кишковому тракті або потрібна більш висока швидкість всмоктування. Дані кошти розсмоктуються в ротовій порожнині, завдяки чому діючі компоненти потрапляють в кров безпосередньо, минаючи шлунково-кишкового тракту. Це дозволяє препарату починати діяти в 2 рази швидше звичайного. Середній показник початку дії-20 хвилин. Однак це не найшвидший результат.

Сіаліс желе

Препарати для потенції у вигляді желе фасуються в спеціальні пакетики, що містять одноразову дозу. Засіб видавлюється під язик. Завдяки напіврідкої формі випуску Активні компоненти вбираються в кров максимально швидко, уникаючи попадання в шлунок. Результат настає в середньому через 10-15 хвилин після застосування. Гелеподібні і желеподібні препарати для потенції є» швидкою допомогою", коли необхідно швидко досягти ерекції.

Що впливає на швидкість дії препаратів

Головним чином, на швидкість початку дії засобів впливає форма випуску. Якщо скласти рейтинг препаратів для підвищення чоловічої потенції за швидкістю дії, то він буде таким:

 1. звичайні препарати у вигляді таблеток — починають діяти через 30-60 хвилин.
 2. Таблетки "софт" - діють через 15-20 хвилин.
 3. препарати в формі желе починають працювати через 10-15 хвилин.

Як правильно приймати таблетки для потенції

Щоб домогтися бажаного результату від прийому медикаментів, що впливають на ерекцію, слід дотримуватися правил використання:

 1. препарати приймаються приблизно за годину до початку статевого акту. Запиваются водою або соком.
 2. лікарський засіб бажано не змішувати з алкоголем, хоча деякі форми випуску допускають спільний прийом.
 3. не можна змішувати одночасно кілька засобів для потенції. Також слід уникати повторного прийому одного препарату протягом доби.
 4. використовувати з обережністю при прийомі з іншими медикаментозними засобами.
 5. Не вживати таблетки після закінчення терміну придатності.

Який засіб вибрати

Можна проконсультуватися з фахівцем або випробувати всі види засобів для потенції і підібрати найкращий для вас варіант. Такий спосіб виправданий, оскільки навіть стандартні причини порушення сексуальної функції мають індивідуальні особливості. Також на вибір впливають особисті переваги чоловіка. Щоб полегшити процедуру підбору, можна скласти свій рейтинг препаратів для потенції з урахуванням таких характеристик:

 • безпека та ефективність;
 • реакція на одночасний прийом з іншими лікарськими засобами;
 • швидкість поява ефекту після прийому і його тривалість;
 • вартість за штуку, блістер, упаковку.

Також при пошуку слід враховувати, скільки часу у вас пройде між прийомом препарату і безпосереднім початком статевого акту. Для швидкого результату підійдуть таблетки» софт " або желе, при тривалих ласках цілком ефективна стандартна форма випуску препаратів.

Які препарати краще для підвищення потенції-відгуки покупців

Дмитрий, 37 лет, Одесса

«Недавно встретил замечательную девушку. Спустя несколько недель дело дошло до секса, и тут случилась неприятная неожиданность в виде слабой эрекции. Жутко не хотелось позориться самому или смущать свою девушку, поэтому отпросился в туалет и быстро принял Сиалис Желе. Буквально через 10 минут ситуация кардинально изменилась в лучшую сторону, и первая близость была спасена. Спасибо за такой качественный продукт!»

Геннадий, 29 лет, Киев

«Несмотря на вроде как молодой возраст, из-за постоянного стресса на работе начали появляться проблемы в постели. Чтобы не ругаться с женой по этому поводу, экстренно приобрел несколько средств для потенции — Виагра и Сиалис. Стал принимать таблетки за час до возможного секса — постепенно отношения с женой наладились, как и результаты в постели. Однако результат от Сиалиса лично мне все-таки понравился больше.»

Михаил, 45 лет, Харьков

«В силу возраста испробовал много препаратов для повышения потенции. Лично для себя подобрал средство Левитра — его действие полностью удовлетворяет мои запросы. К тому же разные формы выпуска позволяют использовать его как для быстрого секса, так и для продолжительной интимной близости. Ни разу не пожалел об этом выборе.»